Lakiery - KANU | Płyty Forniry Akcesoria do produkcji mebli i drzwi, Warszawa, Radzymin
Wtorek, 5.12.2023 zapraszamy w godzinach 7:00-16:00
ul. Księżycowa 3 Radzymin     538 433 450
Lakiery

Oferujemy lakiery bezbarwne oraz barwne jednoskładnikowe, utwardzane chemicznie lub utwardzane światłem UV. Od pozostawiających efekt drewna naturalnego przez satyny, półmaty aż do wysokiego połysku.

Lakiery do mebli
Meble domowe i meble do sypialni uszlachetnione za pomocą produktów Hesse nie tylko mają wyjątkowy wygląd, ale i wysoką jakość. Meble można pokryć zgodnie z dyrektywą VOC trwałymi lakierami HYDRO, klasycznymi systemami PUR lub lakierami HYDRO-UV.  Meble można chronić za pomocą lakierów i bejc, które łączą szlachetny wygląd i przyjemne odczucia dotykowe z przestrzeganiem norm, m.in. DIN 68861.

Lakiery do drzwi
W produkcji drzwi lakierowanie odbywa się na liniach lakierniczych i automatach natryskowych przy użyciu klasycznych lakierów UV, lakierów HYDRO lub kombinacji lakierów HYDRO i UV. Firma Hesse oferuje systemy lakierowe dla wszystkich programów. Oferujemy produkty o najwyższej jakości również dla ręcznego wykonywania powłok lakierniczych drzwi.

Lakiery do parkietów
Powłoki lakiernicze parkietów spełniają najwyższe wymagania. Powierzchnie powłok są bardzo wytrzymałe i elastyczne, nawet przy najmniejszych grubościach.

Lakiery do schodów
Lakiery Hesse do schodów zapewniają dobrą odporność chemiczną i mechaniczną oraz brak odgłosów skrzypienia. W przypadku schodów warto także pamiętać o równowadze między przyjemnymi właściwościami dotykowymi charakteryzującymi meble a właściwościami antypoślizgowymi.


Lakiery wodne

Lakiery rozpuszczalnikowe

Lakiery nawierzchniowe barwione na mieszalniku

Podkłady i międzywarstwy specjalistyczne

Bejce i rozpuszczlniki
   538 433 450      606 990 903      600 890 090

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 16:00
Wydawanie towaru od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:30